Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd.

  • Chiny Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd. profil firmy
Rodzaj działalności Producent
marki PÓŁKI TGL
Ilość pracowników 50~150
Coroczne wyprzedaże 10,000,000-12,000,000
Rok założenia 2012
pc Export 50% - 60%

Wprowadzenie

Zlokalizowana w Zhibo Industrial Park, High-tech Core Park, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City, prowincja Guangdong, Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture CO., Ltd jest kompleksowym, dużym przedsiębiorstwem integrującym badania i rozwój, produkcję i sprzedaż. Zajmujący powierzchnię ponad 20 000 metrów kwadratowych firma Tiegulong została założona w 2012 roku. Założyciel firmy zajmuje się branżą regałową. Ma ponad 20-letnie doświadczenie od 1995 roku. Zespół ds. sprzedaży i projektowania, który zajmuje się badaniami i rozwojem, jest rozgrywany przez zespół szkieletowy z okresu po latach 80-tych. Osiem zautomatyzowanych linii produkcyjnych zapewnia wysoką dokładność produktu, dzięki czemu znajduje się w czołówce konkurencji pod względem wydajności i kontroli kosztów. Głównymi produktami są półki supermarketów, półki sklepowe, półki drogeryjne, półki sklepowe kulturalne i sportowe, półki sklepowe dla matek i dzieci, półki stalowe i drewniane, półki do przenoszenia ziarna drewna, półki logistyczne magazynowe, wózki i inne produkty. Produkty zostały eksportowane do Azji Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu, Europy i Stanów Zjednoczonych oraz posiada centra sprzedaży i biura kontaktowe w różnych regionach Chin. Produkty są zintegrowane z elementami konstrukcyjnymi, aby ułatwić transport i instalację. Tieguilong został oceniony jako jednostka demonstracyjna integralności jakości w branży w 2012 roku. Oceniony jako słynny produkt w prowincji Guangdong w 2014 roku. Wybrany jako firma wystawiennicza przez kolumnę „Discovery Brand” CCTV Kanał informacyjny o papierach wartościowych w 2018 r. Tiegulong zdobył przychylność użytkowników. Tysiące światowych półek, Tiegulong będzie liderem trendu.

 

Chiny Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd. profil firmy 0

Historia

Nasza firma została założona w 2012 roku i cieszy się wysoką popularnością na krajowych półkach. Co więcej, jesteśmy preferowaną marką CCTV. Mamy zespół 150 osób, w tym 20 techników.

 

Chiny Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd. profil firmy 0

Chiny Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd. profil firmy 1

Usługa

Nasza jakość

Otrzymaliśmy wiele tytułów, takich jak „Przemysłowa firma demonstrująca jakość i uczciwość”, „Słynny i doskonały produkt prowincji Guangdong”, „Przedsiębiorstwo standaryzacji produkcji bezpieczeństwa”, „Informacje o papierach wartościowych CCTV - Wystawa programu odkrywania marki i przedsiębiorstwo nadawcze” i tak dalej.Posiadamy również kwalifikacje z certyfikatami ISO i SGS itp.

 

Nasze Usługi

Koncepcja wyjściowa całego sklepu jest naszym punktem sprzedaży i zaletą. (Pomiary sklepu - Układ półek - Efekty wyświetlania całego sklepu - Reklama na półkach - Reklama na ścianie sklepu - Usługa One Stop)

 

Nasza personalizacja

Klienci będą odczuwać zmęczenie konsumpcją w nudnych i jednolitych półkach sklepowych.Na szczęście nasze półki mogą rozwiązać ten problem.

 

Nasza cena

Bezpośrednia produkcja i redukcja średniej agencji, dają najlepszą cenę przy zakupie półek u nas.Zobowiązaliśmy się dostarczać półki z korzyścią dla klientów z niską ceną, podkreślać klasę w średniej cenie i spełniać niestandardowe wymagania wysoką ceną.Ceny uległy zmianie, a obsługa i jakość są stabilne.

Nasz zespół

Chiny Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd. profil firmy 0Chiny Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd. profil firmy 1

Why Us

1. Profesjonalny zespół i kompleksowe rozwiązanie:

Dzięki 22-letniemu doświadczeniu w koncentrowaniu się na półkach, nasz profesjonalny zespół tworzy zwięzłą, a jednocześnie prostą, charakterystyczną i elastyczną przestrzeń handlową (jesteśmy profesjonalistami w sklepach dla matek i dzieci, drogeriach, sklepach ogólnospożywczych, importowanych sklepach lifestyle premium, supermarketach butikowych itp.).Zapewniamy kompleksową obsługę szkoleń w zakresie projektowania i instalacji dla większości krajowych miast trzeciego rzędu lub większych

 

2. Spersonalizowana specjalna usługa dostosowywania półek i trójwymiarowe efekty wyświetlania:

Zapewniamy dostosowanie różnych stylów półek ekspozycyjnych do wyświetlania towarów, pomagamy w hierarchicznym wyświetlaniu towarów.Co może poprawić postrzeganie i pasję klientów do zakupu produktów oraz osiągnąć korzyści zwiększające przychody poza unikalnym modelem rówieśników.

 

3. Ciągłe wprowadzanie innowacji w konceptach produktów i koncentracja na trendach w handlu detalicznym:

Nasz zespół ds. planowania i sprzedaży to elita po 80. roku życia, mamy bogate doświadczenia, ściśle śledząc nowoczesny trend biznesowy, stale ucząc się zaawansowanych koncepcji, odlewając wiodące marki w branży, chroniąc wartość Twojej marki i nawiązując stabilne relacje partnerów strategicznych z klientami na całym świecie świat.

 

4. Zaawansowany sprzęt automatyki, pełne tłoczenie wspierające, sterowanie numeryczne, wkład przemysłu drzewnego w celu zapewnienia dobrej jakości i dostawy na czas:

Nasze półki umożliwiają ekspozycję według różnych towarów, a konstrukcja spełniają wymagania normy łożysk mechanicznych.Aby zapewnić jednocześnie dobrą jakość produktów, poprawić wydajność produkcji, dedykowane profesjonalne produkty dla globalnych klientów, dążyć do klasycznego przedsiębiorstwa innowacyjnego na półkach i dążyć do doskonałości, Produkujemy półki w oparciu o dokładne planowanie standardowych rozmiarów wyświetlacza, ściśle kontrola rozpoczyna się od doboru materiału, testów w każdym procesie produkcyjnym, automatyzacji i integracji modułu, przetwarzania formowania.

 

5: Martwisz się o modernizację swojego sklepu lub masz pomysł na urządzenie sklepu?

Posiadamy profesjonalny zespół planowania przedsiębiorstwa, wykonujemy pełny zestaw planowania marki VI w połączeniu z promocją wartości marki.Twój wybór to nie tylko dostawca półek, ale nieograniczone możliwości biznesowe z bardziej profesjonalnej fabryki półek.Wierzę, że nasza znajomość to wzrost naszego bogactwa.Nalegamy na produkcję mądrych półek, TGL PÓŁKI wierzą, że nie ma najlepszych, tylko lepsze!

Zostaw wiadomość