Wszystkie produkty
-
Regał półkowy w supermarkecie
-
Regały magazynowe
-
Stojak na gondolę
-
Stojak wystawowy Miniso
-
Kasa w supermarkecie
-
Wózek na zakupy
-
Półki sklepowe
-
Stojak na owoce i warzywa
-
Akcesoria do regałów
-
Stojak na sklep medyczny
-
Lodówka z wyświetlaczem w supermarkecie
-
Półka na kosmetyki
-
Stojak na ubrania
-
Plastikowe europalety
-
Koszyk na zakupy
słowa kluczowe [ supermarket shelf rack ] mecz 211 produkty.
H1830 × W914 × D457mm Magazynowe regały bezśrubowe Materiał ze stali przemysłowej
| Przedmiot: | Metalowe regały regałowe |
|---|---|
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
| Ładowność: | 200 do 500 kg |
Stalowe 4-warstwowe półki magazynowe Heavy Duty Antykorozyjne 2500 kg Udźwig
| Przedmiot: | Regały magazynowe i półki |
|---|---|
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
| Ładowność: | 200 do 500 kg |
Stojak na ubrania OEM Stojak na ubrania Shinny Szczotkowana, galwanizowana, polerowana powierzchnia
| Przedmiot: | Półki na ubrania na ubrania |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium/stal nierdzewna |
| Kolor: | Złoto/różowe złoto/czarno/białe |
1-calowe metalowe haki listwowe Chromowana galwanizowana obróbka powierzchni ODM
| Nazwa produktu: | Srebrne haczyki na stojaki |
|---|---|
| Kolor: | Ocynkowane, wymagania klienta |
| Słowo kluczowe: | Haki ścienne z siatki drucianej |
Srebrne akcesoria do półek Haki ścienne z siatki drucianej 400 mm 350 mm 300 mm Długość
| Nazwa produktu: | Srebrne haczyki na stojaki |
|---|---|
| Kolor: | Ocynkowane, wymagania klienta |
| Słowo kluczowe: | Haki ścienne z siatki drucianej |
Półki sklepowe TGL Retail Store OEM ODM Stal walcowana na zimno Materiał
| Przedmiot: | Półka ścienna Pegboard |
|---|---|
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
| Powierzchnia: | Malowanie proszkowe |
Metalowe wielofunkcyjne drewniane półki z owocami na wino do sklepu spożywczego
| przedmiot: | stojak na warzywa |
|---|---|
| Materiał: | Stal/drewno |
| Powierzchnia: | malowanie proszkowe |
300 kg Pojemność Magazynowe półki magazynowe, regały magazynowe o wymiarach 120 × 45 × 180 cm
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Udźwig: | 300 kg na każdą warstwę |
| Kolor: | Pomarańczowy, niebieski, hoar, niestandardowe kolory |
Półki sklepowe w stylu Miniso L2500 × W660 × H1500mm Wymiar
| Przedmiot: | Regały sklepowe Miniso Nome |
|---|---|
| Materiał: | Stal/drewno |
| Powierzchnia: | Malowanie proszkowe/drewniane |
Wytrzymałe plastikowe europalety 17,5 kg Waga 6T Obciążenie statyczne
| Przedmiot: | Palety plastikowe euro |
|---|---|
| Materiał: | HDPE |
| Proces produkcji:: | Formowanie wtryskowe |

