Wszystkie produkty
-
Regał półkowy w supermarkecie
-
Regały magazynowe
-
Stojak na gondolę
-
Stojak wystawowy Miniso
-
Kasa w supermarkecie
-
Wózek na zakupy
-
Półki sklepowe
-
Stojak na owoce i warzywa
-
Akcesoria do regałów
-
Stojak na sklep medyczny
-
Lodówka z wyświetlaczem w supermarkecie
-
Półka na kosmetyki
-
Stojak na ubrania
-
Plastikowe europalety
-
Koszyk na zakupy
słowa kluczowe [ supermarket shelf rack ] mecz 211 produkty.
Drewniany sklep z książkami stojak wystawowy sklep papierniczy meble prezentacja malowania proszkowego
| przedmiot: | Używane półki supermarketów |
|---|---|
| Materiał: | Stal i drewno walcowane na zimno |
| Powierzchnia: | malowanie proszkowe |
Metalowy stojak na półki na gondolę Powlekanie proszkowe regały na artykuły spożywcze
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Udźwig: | 100 kg na każdą warstwę |
| Kolor: | Matowy czarny, biały, kolor drewna, kolor klienta |
Drewniane stojaki ekspozycyjne ODM do sklepu, kosmetyczne półki wystawowe Certyfikat CE
| Przedmiot: | Półka detaliczna kosmetyków |
|---|---|
| Materiał: | Stal/drewno MDF/cała stal |
| Kolor: | Ciemnobrązowy / czarny / biały / ciemnoszary / zielony / niebieski lub dostosowany |
Stojak na kosmetyki w kształcie litery H do sklepu 30 kg każda warstwa 1-7 warstw
| Przedmiot: | Marmurowa półka kosmetyczna |
|---|---|
| Materiał: | Stal/drewno MDF/cała stal |
| Kolor: | Ciemnobrązowy / czarny / biały / ciemnoszary / zielony / niebieski lub dostosowany |
Jednostronny stojak na leki, stojaki OEM do apteki w stylu Morden
| Przedmiot: | Apteka półki apteka półka sklepowa |
|---|---|
| Materiał: | Metaliczny |
| Powierzchnia: | Malowanie proszkowe |
Półki metalowe ODM Heavy Duty, regały magazynowe przemysłowe H1830 × W914 × D457mm
| Przedmiot: | Półka metalowa o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
| Ładowność: | 200 do 500 kg |
Wielofunkcyjny stojak na półki na gondolę Stojak na sklep spożywczy
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Udźwig: | 100 kg na każdą warstwę |
| Kolor: | Mleczna biel, matowa czerń, biel, kolor drewna, kolor klienta |
Półki sklepowe TGL Supermarket Powłoka proszkowa ze stali nierdzewnej
| Przedmiot: | Półki supermarketów do sklepu spożywczego |
|---|---|
| Materiał: | Stal/drewno |
| Powierzchnia: | Malowanie proszkowe/drewniane |
Metalowy stojak wystawowy sklepu medycznego do apteki 1950 mm 2150 mm 2350 mm wysokości
| Przedmiot: | Stojak apteczny |
|---|---|
| Materiał: | Metaliczne i drewniane |
| Powierzchnia: | Malowanie proszkowe |
Sing Rail Regulowany składany wieszak na ubrania Heavy Duty Commercial
| Nazwa produktu: | stojaki na ubrania |
|---|---|
| Materiał: | Metal |
| Obróbka powierzchniowa: | Barwienie utleniania powierzchni |

