Wszystkie produkty
-
Regał półkowy w supermarkecie
-
Regały magazynowe
-
Stojak na gondolę
-
Stojak wystawowy Miniso
-
Kasa w supermarkecie
-
Wózek na zakupy
-
Półki sklepowe
-
Stojak na owoce i warzywa
-
Akcesoria do regałów
-
Stojak na sklep medyczny
-
Lodówka z wyświetlaczem w supermarkecie
-
Półka na kosmetyki
-
Stojak na ubrania
-
Plastikowe europalety
-
Koszyk na zakupy
słowa kluczowe [ supermarket shelf rack ] mecz 211 produkty.
Sklep spożywczy Stojak na gondolę typu Lozier w stylu ekonomicznym
| Przedmiot: | Sklep spożywczy Regały gondolowe |
|---|---|
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
| Powierzchnia: | Malowanie proszkowe |
Certyfikat CE Stojak na gondolę, nowoczesna powierzchnia do malowania proszkowego półki gondolowej
| Przedmiot: | Nowe Regały Gondoli |
|---|---|
| Materiał: | Stal i drewno walcowane na zimno |
| Powierzchnia: | Malowanie proszkowe |
Regały magazynowe do przechowywania Heavy Duty 200-500 kg Nośność Regulowane warstwy
| Przedmiot: | Regały magazynowe |
|---|---|
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
| Ładowność: | 200 do 500 kg |
Wolny od korozji stojak na gondolę, powlekany proszkowo regał gondolowy w stylu Morden
| Przedmiot: | Półki ścienne gondoli |
|---|---|
| Materiał: | Stal i drewno walcowane na zimno |
| Powierzchnia: | Malowanie proszkowe |
Bezśrubowe regały magazynowe do przechowywania 800-4000 kg dla każdej pojemności warstwy
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Udźwig: | 800 ~ 4000 kg na każdą warstwę |
| Kolor: | Pomarańczowy, niebieski, hoar, niestandardowe kolory |
Stojaki i półki na artykuły spożywcze do supermarketu 600 × 1300 mm dwustronnie
| Przedmiot: | Regał półkowy w supermarkecie |
|---|---|
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
| Powierzchnia: | Malowanie proszkowe |
Półki do stojaków na gondolę Malowanie proszkowe do supermarketów
| Przedmiot: | Stojak na gondolę |
|---|---|
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
| Powierzchnia: | Malowanie proszkowe |
Wytrzymała półka sklepowa w supermarkecie 100 kg pojemność warstwy 1600 mm 1800 mm wysokości
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Udźwig: | 100 kg na każdą warstwę |
| Kolor: | Matowy czarny, biały, kolor drewna, kolor klienta |
Duży 4-poziomowy regał sklepowy do wyświetlania w sklepie detalicznym
| Kolor: | jako zdjęcie |
|---|---|
| Rozmiar: | Wielki |
| Jednostka standardowa: | 4 poziomy |
Wyposażenie supermarketów Półka Tegometall 60kg Wykończenie gładkie
| Styl: | Morden/ekonomiczny |
|---|---|
| Rodzaj: | Półka w supermarkecie |
| Maksymalna waga na półkę: | 60kg |

