Wszystkie produkty
-
Regał półkowy w supermarkecie
-
Regały magazynowe
-
Stojak na gondolę
-
Stojak wystawowy Miniso
-
Kasa w supermarkecie
-
Wózek na zakupy
-
Półki sklepowe
-
Stojak na owoce i warzywa
-
Akcesoria do regałów
-
Stojak na sklep medyczny
-
Lodówka z wyświetlaczem w supermarkecie
-
Półka na kosmetyki
-
Stojak na ubrania
-
Plastikowe europalety
-
Koszyk na zakupy
słowa kluczowe [ supermarket shelf rack ] mecz 211 produkty.
TGL Black Gondola Shelf Rack Stal walcowana na zimno Materiał ekonomiczny styl
| Przedmiot: | Czarna półka gondolowa |
|---|---|
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
| Powierzchnia: | Malowanie proszkowe |
Wielofunkcyjna 5-warstwowa metalowa półka do przechowywania półek sklepowych do sklepu papierniczego
| przedmiot: | półki sklepowe |
|---|---|
| Materiał: | Stal i drewno walcowane na zimno |
| Ładowność: | 50 do 70 kg |
Akcesoria do półek supermarketów Metalowy stojak na wieszaki do sklepów detalicznych
| przedmiot: | Euro haki do pegboardów |
|---|---|
| Materiał: | żelazo |
| Powierzchnia: | Powłoka cynkowa |
Regały magazynowe o dużej wytrzymałości 4 warstwy 450 mm Szerokość 1800 mm Wysokość
| Przedmiot: | Regał magazynowy |
|---|---|
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
| Ładowność: | 200 do 500 kg |
Garaż Przechowywanie Regały magazynowe Antykorozyjne malowanie proszkowe 2 warstwy
| Przedmiot: | Regał do przechowywania w garażu |
|---|---|
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
| Ładowność: | 200 do 500 kg |
Przemysłowe regały magazynowe TGL Wytrzymały materiał stalowy 200-500 kg Ładowność
| Przedmiot: | Regały magazynowe Heavy Duty Industrial |
|---|---|
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
| Ładowność: | 200 do 500 kg |
Regały magazynowe o dużej wytrzymałości 1000-5000 kg pojemność każdej warstwy Malowanie proszkowe
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Udźwig: | 1000 ~ 5000 kg na każdą warstwę |
| Kolor: | Żółty, czerwony, niebieski, niestandardowe kolory |
2-5 warstw regałów magazynowych o wysokości 200-1100 cm do przechowywania
| Przedmiot: | Regały magazynowe i półki |
|---|---|
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
| Ładowność: | 200 do 500 kg |
Przemysłowe regały półkowe Heavy Duty 1200 × 450 × 1800 mm rozmiar
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Udźwig: | 500 kg na każdą warstwę |
| Kolor: | Pomarańczowy, niebieski, hoar, niestandardowe kolory |
Regały półkowe magazynowe na antresoli do biura warsztatu fabrycznego ODM
| Przedmiot: | Regały na antresoli |
|---|---|
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
| Ładowność: | 500 kg |

