Wszystkie produkty
-
Regał półkowy w supermarkecie
-
Regały magazynowe
-
Stojak na gondolę
-
Stojak wystawowy Miniso
-
Kasa w supermarkecie
-
Wózek na zakupy
-
Półki sklepowe
-
Stojak na owoce i warzywa
-
Akcesoria do regałów
-
Stojak na sklep medyczny
-
Lodówka z wyświetlaczem w supermarkecie
-
Półka na kosmetyki
-
Stojak na ubrania
-
Plastikowe europalety
-
Koszyk na zakupy
słowa kluczowe [ supermarket shelf rack ] mecz 211 produkty.
Wielofunkcyjna półka sklepowa Półka sklepowa Półka sklepowa Malowanie proszkowe
| Przedmiot: | Półka w supermarkecie |
|---|---|
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
| Powierzchnia: | malowanie proszkowe |
Regał półkowy do supermarketów ze stali walcowanej na zimno 5 lat bez korozji Morden
| Rozmiar: | Wielki |
|---|---|
| Konfiguracja modułowa: | Tak |
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
Regał półkowy supermarketu 1350 mm do 2350 mm 50 kg na poziom Półki TGL
| Liczba półek: | Konfigurowalny |
|---|---|
| Pojemność: | 50 kg na poziom |
| Powierzchnia: | Malowanie proszkowe |
Nowoczesny, solidny regał półkowy 400 mm Sklep wielobranżowy Drewniany blat
| Nazwa produktu: | Półka |
|---|---|
| słowa kluczowe: | Półka Miniso |
| Logo: | Logo firmy |
Regał półkowy TGL Economic Supermarket, w połączeniu swobodnie sklep spożywczy półki do sklepu
| Przedmiot: | Półka w supermarkecie |
|---|---|
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
| Powierzchnia: | Malowanie proszkowe |
Aluminiowy regał półkowy 6063 Supermarket Systemy regałów Super Market Odporne na rdzę
| styl: | Morden/ekonomiczny |
|---|---|
| Rodzaj: | Półka w supermarkecie |
| Maksymalna waga na półkę: | 60kg |
Matt Black Supermarket Regał półkowy SGS ISO Heavy Duty Gondola 120 kg Udźwig
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Udźwig: | 120 kg na każdą warstwę |
| Kolor: | Matowy czarny, biały, kolor drewna, kolor klienta |
Stojak na półkę Supermarket White Gondola 80-120 kg Waga Pojemność
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Udźwig: | 80 ~ 120 kg na każdą warstwę |
| Kolor: | Biały, brązowy, szary, drewniany kolor, kolor klienta |
Regał półkowy supermarketu do wyświetlania w sklepie 2400 mm 2200 mm 2000 mm wysokości
| Nazwa produktu: | półka sklepowa |
|---|---|
| Materiał: | Płyty MDF |
| Słowo kluczowe: | drewniany wyświetlacz |
Drewniany stojak na półki Supermarket Lakierowanie proszkowe Nowoczesne łączenie swobodnie
| Przedmiot: | Półki w supermarketach |
|---|---|
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
| Powierzchnia: | Malowanie proszkowe |

